Elit Metalurji, Hassas Döküm, Kalıp İmalatı, Otoklav, Polisaj, Seramik

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

ELİT METALURJİ - HASSAS DÖKÜM SANAYİ , ORTOPEDİK İMPLANT DÖKÜM, ENDÜSTRİYEL DÖKÜM, OTOMOTİV KALIP, SANAYİ KALIBI, MEDİKAL İMPLANT, KALIP İMALATI, SERAMİK KAPLAMA, MUM ENJEKSİYON - KEMALPAŞA, İZMİR

Elit Metalurji & Hassas Döküm

Elit Metalurji, Şubat 2007´de İzmir Kemalpaşa´da, hassas döküm üretimi hedefiyle 3600m2´si kapalı, toplam 5650m2 alan üzerine kurulmuş olup, inşaat ve yatırım faaliyetlerini takiben Haziran 2008´de başlamış olduğu üretimini, 75 çalışanı ve ISO 9001:2000 ve ISO 13485:2003 belgeli kalite yönetim sistemleri ile sürdürmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, hassas dökümü yapılan ürünlerimizin ısıl işlem, yüzey temizleme, talaşlı işlem, polisaj, yüzey işlem gibi çeşitli işlemlere de tabi tutulmasını sağlıyoruz.

Sahip olduğumuz CAD-CAM (Katı modelleme yapabilen tasarım programı) imkanları ile kendi kalıplarımızı tasarlayıp imal edebilme yeteneğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada bize ayrıca hız ve esneklik kazandırmaktadır. Ferro alaşımlar, pik, sfero, non-ferro alaşımlar, süper alaşımlar, implant alaşımları gibi farklı tür malzemelerin hassas dökümünde, mühendislerimiz, teknik ve üretim ekibimiz ile müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmekteyiz.

DEVAMI

Hizmetler

  • Hassas Döküm
  • Kalıp Tasarımı ve Mühendislik
  • In-House Kalıp İmalatı
  • Tahribatlı / Tahribatsız Muayene
  • 3 Boyutlu Ölçüm

 

Satış & Pazar Alanları

 

Sertifikalar

Kalite yönetim sistemi  sertifikalarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

SERTİFİKALAR

Ürünler

Ürün ve Fabrika Resimleri

Ürün çeşitlerimizi sektörlerine göre incelemek için foto galerimizden yararlanabilirsiniz.

FOTO GALERİ

Döküm Yapılabilir Malzemeler

Döküm Yapılabilir Malzemeler

Dökülebilir malzeme çeşitlerimizin ölçü ve tolerans gibi detaylı özellikleri için

MALZEMELER

 

Referanslar